Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÁHY

(23.9.-23.10)

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska. Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá všech urovnat a přinést smír.
Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy, díky správnému úsudku a intuici, podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty. Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou.

Vládce znamení: Venuše
Živel znamení: vzduch
Soulad se znamením: Blíženci, Vodnář
Barva: námořnická modrá, vodově zelená
Kov: měď
Rostliny: šípková růže, azalka, pomněnka
Magické číslo: 3
Šťastná čísla: 7, 8, 10, 27, 49, 175, 1225
Příznivé dny: středa, pátek
Povaha: sangvinicko-flegmatická

Obrazek

Láska:

Po 22. červnu už budete ve společenském životě zářit a mít možnost dělat věci podle svých představ, což vám také ulehčí vazba mezi Sluncem ve znamení Blíženců a Venuší. Máte touhu pomáhat lidem a mít je rádi, jak ke konci měsíce naznačí postavení Marsu, budete se aktivněji činit pro sourozence. Lásku a přátelskou harmonii se snažte prožívat pokud možno co nejintenzivněji, ve vašem životě vám to dokáže pomáhat. Spolehněte se na pracovní, rodinné i milostné partnery kolem vás.

Práce:

Máte smysl pro praktické vykonávání potřebných činností. Planety ve znamení Býka vás nezaskočí, ale pohyb Slunce do znamení Blíženců vám udělá velkou radost. Objeví ve vás schopnost být aktivní při jednáních a prezentacích, i když vždy elegantním způsobem. Spoléhejte se na promyšlený a inteligentní úsudek na zisk, který má potřebu ukazovat se jako vhodný k pozitivnímu využití.

Peníze:

Trochu se díky Plutu bojíte finančních ztrát, když investujete do nějakého projektu, ale riskovat se někdy musí. Brzy zase budete mít možnost vydělat na komunikativnosti a kontaktech s přáteli.

Cestování:

Po 18. červnu byste měli více cestovat. Tento měsíc díky Plutu začnete v jistém chaosu, ale postupně zažijete chvilky, kdy vám skrze Mars jízda autem za láskou na chaty a chalupy přijde i zábavná.

Zdraví:

Počítejte s problémy se zažíváním, když se neustále stravujete jídlem z rychlých občerstvení.