Jdi na obsah Jdi na menu
 


RYBY

(21.2.-20.3.)

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí. Pozor na intriky ! Možná by bylo vhodné, aby si nalezli jakéhosi "obránce", který se za ně postaví. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokážou poznat jejich pozitiva a cenné vlastnosti. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si Ryby dobře vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dokáží ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy a do vědeckého výzkumu (tedy tam, kde se tak trochu "ztratí v davu"). Mají zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, ekologové) a historii. Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální. Jeden druhého totiž nedokážou dost dobře podpořit a podnítit. Jako vhodný "ochránce" se hodí Štír, Rak nebo Panna.

Vládce znamení: Neptun, Jupiter
Živel znamení: voda
Soulad se znamením: Rak, Štír
Barva: světle modrá
Kov: cín
Rostliny: mák, vodní rostliny, olše, jasmín, chrpa
Magické číslo: 11
Šťastná čísla: 2, 4, 11, 16, 24, 32, 34, 136
Příznivé dny: pátek, sobota, neděle
Povaha: flegmaticko-sangvinická

Obrazek

Láska:

S vaším partnerem se budete muset hodně dohadovat. Také jste se s ním před nedávnem možná rozešli. Ale moc dobře víte, co pravý vztah potřebuje a stále výraznější Uran vám to přípomene, možná si ještě dostatečně užijete. Více si važte vztahů a svazků, které chcete prožívat a nalézejte východisko pro svou kariéru, jak vás nutí i kolegové.

Práce:

Spojení Saturnu k vaší vládnoucí planetě je poměrně složité, i když se díky Merkuru chystají lepší časy. Máte stále problém se svou nepořádností a také s tím, jak špatně reagujete na organizaci v zaměstnání. Snažte se pracovat poctivěji a týmově, to pomůže nejen vám, ale i klientskému prostředí.

Peníze:

Vaše znamení po tento měsíc musí spíše díky Neptunu vydržet a ne si aktivně užívat. Pokud si skrze Uran a Jupiter naleznete stabilní postavení, tak můžete být zajímavými členy podnikatelských skupin. Musíte se více přizpůsobovat bankám.

Cestování:

I když partner i nadřízení často chtějí, abyste stereotypně pracovali v kanceláři nebo pobývali často doma, dobře víte, že díky cestování můžete lépe vydělat. Rozvíjejte svou chuť provozovat cestovní kancelář.

Zdraví:

Díky příznivému navázání Jupiteru na Mars projevíte více energické vůle vše změnit. Uvědomíte si, že především partnerova starostlivost vám dodává sílu a naladění pro snahu něco udělat se svým zdravím. Objevíte vnitřní sílu v duši, která vás začne podporovat ve vaší psychice.